Czas realizacji

Czas realizacji jest sumą czasu przygotowania(skompletowania) zamówienia przez HANNAH Hanna Bieńkowska oraz czasu dostarczenia. Czas dostarczenia jest pochodną wyboru przewożnika oraz formy dostawy.

Artykuły oferowane na stronie hannahonline.pl odzwierciedlają faktyczne stany magazynowe naszej firmy, dlatego przesyłka jest skompletowana i przekazana do wysyłki w ciągu 24 godzin (w dni robocze od pon. do pt.).
W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą kredytową, należy pamiętać, że czas kompletacji zamówienia liczy się od momentu odnotowania wpłaty na naszym koncie. Jeżeli wpłata nie zostanie odnotowana w ciągu 14 dni, zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

Czas dostarczenia


Czas dostarczenia paczki zależy bezpośrednio od wybranej w zamówieniu formy dostawy.       
                                                   
                                                               
InPostPaczkomaty InPost

Przesyłka z zamówieniem jest dostarczana do wskazanego przez klienta paczkomatu, w ciągu maksymalnie 48 h od momentu jej wysłania (w dni robocze od poniedziałku do piątku)

InPostUsługa kurierska InPost

Czas realizacji wysyłki przez firmę kurierską InPost wynosi 1-3 dni robocze od momentu jej wysłania (w dni robocze od poniedziałku do piątku)

                                      
                                                       

UPSUsługa kurierska UPS
Czas realizacji wysyłki przez firmę kurierską UPS wynosi 1-2 dni robocze od momentu jej wysłania (w dni robocze od poniedziałku do piątku)

                                                                  

GLSUsługa kurierska GLS
Czas realizacji wysyłki przez firmę kurierską GLS wynosi 1-2 dni robocze od momentu jej wysłania (w dni robocze od poniedziałku do piątku)


                                            

HannahOdbiór osobisty w firmie HANNAH
Dogodny odbiór w naszej siedzibie w Piasecznie 05-500, ul. Kineskopowa 1 bud. D, w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-15.00.                                           

                                                       

Wysyłka zagraniczna
Transport poza granice Polski jest realizowany firmami kurierskimi UPS i GLS. Czas dostawy jest uzależniony od wyboru firmy kurierskiej , formy transportu oraz strefy dostawy danej firmy. Z uwagi na różnorodność parametrów wysyłkowych ,czas dostawy dokonywany jest przez kontakt mailowy lub telefoniczny. Realizacja dostawy jest możliwa dla zamówień złożonych wyłącznie z formą płatności – przedpłata na konto.