Szanowni Państwo,

Firma HANNAH powstała w roku 1981. Początkowym zakresem działalności było projektowanie odzieży i artystyczne krawiectwo miarowe. Wraz ze zmianą systemu polityczno- gospodarczego firma przekształciła się i dostosowała do aktualnych możliwości rynkowych.

Obecnie HANNAH łączy trzy gałęzie działalności gospodarczej:

1. produkcję kokard ozdobnych do opakowań z taśm powierzonych i własnych. Posiada najbogatszą ofertę wstążek dekoracyjnych w Polsce. Wysoka jakość wykonania kokard oraz kotylionów, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwoliło zdobyć zaufanie wielu kontrahentów na ternie Polski i Europy.
2. import specjalistycznej pasmanterii i rzepów firmy VELCRO® Brand, których jest autoryzowanym dystrybutorem. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, wyszkolony personel firmy oraz bardzo szeroki asortyment rzepów pozwala spełnić nawet najbardziej nietypowe oczekiwania klienta w zakresie tego produktu.

3. prowadzenie dwóch ekskluzywnych sklepów pod nazwą Atelier Hanny Bieńkowskiej z tkaninami i pasmanterią realizując w nich najbardziej wyszukane życzenia klientek szyjąc kreacje Haute Couture. Rokrocznie prezentując na pokazach w Polsce i za granicą, projektowane przez Hannę Bieńkowską kolekcje, w których umiejętnie łączone są wymogi chwili obecnej z profesjonalizmem dojrzałego krawiectwa, tworząc wysmakowany styl swobodnej ponadczasowej elegancji.