Czas realizacji

Czas realizacji rozumiemy jako czas pozwalający nam na przygotowanie produktu (montaż), jego przygotowanie do wysyłki i dostarczenie do klienta za pomocą jednego z serwisów kurierskich lub pocztowych. Czas realizacji zależy również od wybranego przez klienta sposobu przesyłki.

Produkty oferowane na stronie internetowej hannahonline.pl są odzwierciedleniem aktualnego stanu ilościowego magazynu naszej firmy, dlatego też przygotowanie produktu i przekazanie go do naszego departamentu wysyłek zajmuje jedynie 24 godziny w dni robocze (od poniedziałku do piątku).

Jeśli chodzi o zamówienia opłacone transferem bankowym lub za pomocą karty kredytowej/debetowej, realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania przelewu na koncie bankowym firmy Hannah. Jeśli zapłata nie jest zaksięgowana przez nas w ciągu 14 dni od momentu złożenia zamówienia, zamówienie zostaje przez nas anulowane.Czas realizacji zamówienia wraz z wysyłką zależy również bezpośrednio od wybranej metody dostarczenia do klienta.

                                                           

                                                   
                                                               
InPostPaczkomat InPost

Paczka jest dostarczana do wybranego przez klienta paczkomatu InPost w ciągu 48 godzin od momentu jej wysłania, w dni robocze (od poniedziałku do piątku)

InPostUsługa kurierska InPost

Czas realizacji wysyłki przez firmę kurierską InPost wynosi 1-3 dni robocze od momentu jej wysłania (w dni robocze od poniedziałku do piątku)

                                      
                                                       

DPDUsługa kurierska DPD

Czas realizacji wysyłki przez firmę kurierską UPS wynosi 1-3 dni robocze od momentu jej wysłania (w dni robocze od poniedziałku do piątku)


                                                                                                             

HannahOdbiór osobisty w firmie Hannah

Masz również możliwość złożenia zamówienia i jego odbioru bezpośrednio w naszej firmie, która znajduje się pod adresem: ul. Kineskopowa 1, budynek D, 05-500 Piaseczno. Zapraszamy w dni robocze, od poniedziałku do piątku, między godziną 8:00 a 15:00. 

                                                       

Zamówienia zagraniczne

Przyjmujemy także zamówienia z zagranicy współpracując z firmami kurierskimi UPS i GLS. Wycena zamówień zagranicznych zależy od rodzaju transportu, miejsca dostarczenia oraz charakteru wysyłki. Powyższe reguły ustalamy za pomocą emaila lub telefonicznie. Zagraniczne zamówienia są realizowane jedynie poprzez przedpłatę za zamówiony produkt.